Міжнародний фестиваль

єврейської музики

  • Home
  • УЧАСНИКИ
  • 2018
  • Харків Клезмер Бенд / Kharkov Klezmer Band

In English

Гранд-фінал Гала-концерту LvivKlezFest-2018 прозвучить у постановці «Харків Клезмер Бенд»

fomin

hainson

Талановиті музиканти з Харкова Юрій Хаінсон (акордеон, клавішні) та Геннадій Фомін (кларнет, саксофон) є відомими клезмерами на просторах України та за її межами. Вони стояли у витоків відродження клезмерської традиції у незалежній Україні не тільки як виконавці, але й як викладачі. Понад 15 років вони керують творчими лабораторіями на фестивалі-семінарі «Харків Клезмер Тег», який по праву можна назвати кузнею клезмерських кадрів.

Артисти багато виступали та викладали за кордоном та отримали широке визнання серед знавців та шанувальників традиційної музики східно-європейського єврейства у всьому світі.

Створений Ю.Хаінсоном та Г.Фоміним колектив «Харків Клезмер Бенд» вважається хранителем істинного клезмерського стилю. При цьому їх музика не є «музейним експонатом», а живим явищем, яке органічно вписується у сучасність, оскільки музиканти володіють багатьма іншими музичними стилями і жанрами, є свого роду універсальними виконавцями. Геннадій Фомін відомий також як аранжувальник та саундпродюсер, володіє окрім кларнету та саксофону також гітарою, басом, клавішними, акордеоном, баяном.

harkov

Побачити та почути виступи чудових виконавців зі Сходу України глядачі ювілейного Фестивалю LvivKlezFest зможуть двічі:

9 червня о 14.00 на Просторі Трьох Синагог (пл.Арсенальна) – під час Концерту-молитви, присвяченого 75-й річниці знищення Янівського концтабору – їх музика прозвучить разом з талановитою вокалісткою Аліною Івах;

10 червня під час Гала-концерту «Мазл Тов!», що почнеться на пл.Ринок о 13.00 – двічі: у ансамблі з гуртом «RAZOM» (Україна-Латвія) та у Гранд-фіналі, постановниками якого і виступлять гуру клезмеру з «Харків Клезмер Бенд».

 

https://www.facebook.com/khainson

https://www.facebook.com/kharkovklez

https://www.facebook.com/events/133171127414774/

https://www.facebook.com/beitdan.kharkov/