Міжнародний фестиваль

єврейської музики

  • Home
  • УЧАСНИКИ
  • 2018
  • Тетяна Хазановська

In English

«Нехай вам буде світла ніч!» - творчий вечір акторки Тетяни Хазановської , присвячений  Ніні Міхоелс

tanya3

Тетяна Хазановська – талановита театральна актриса моновистав. У її творчому доробку  понад 19 вистав для дорослих та дітей, що отримали визнання як серед людей театру, так і серед звичайної публіки.

Багато з цих вистав  ("Блукаючі зірки", "Мадам Боварі", "Царські листи", "Східний ларець" та ін.) були поставлені чудовим педагогом та режисером Ніною Соломонівною Міхоелс – дочкою легендарного актора та режисера Соломона Міхоелса.

Тетяна  вчилася у неї у театральній школі Бейт-Цві (Тель-Авів), коли переїхала до Ізраїлю з Харкова (понад 20 років тому). Пізніше  вони плідно співпрацювали ще багато років та поставили разом ще декілька вистав для дорослих, які отримали візнання на кількох міжнародних театральних фестивалях.

Т. Хазановська участниця міжнародних фестивалів у Ізраїлі, Латвії, Німеччині, Українї, Сербії, Македонії, Росії,  Киргизстані  та Монголії.

У програмі вечора:

Фільм про Ніну Міхоелс, уривки з поставлених нею вистав, бесіда з глядачами.

Зустріч відбудеться 5 червня о 18.00 у Почесному консульстві Держави Ізраїль (вул.Газова, 36 / Джерельна, 38). Вхід вільний. Попередня реєстрація – Ольга Фадєєва (063)207-57-66.

Запрошуємо!

http://www.hazanovsky.info/ru/about.php