Міжнародний фестиваль

єврейської музики

  • Home
  • УЧАСНИКИ
  • 2018
  • Ансамбль «Варнічкес» / Varnitshkes (Львів, Україна)

ВІА «Varnitshkes» на правах господаря приймає

Європейський Фестиваль єврейських хорів у Львові

Вокально-інструментальний ансамбль «Varnitshkes» неодноразово гідно представляв  Україну та Львів у Німеччині, Польщі, Австрії, Італії, Великобританії, у тому числі на фестивалях єврейських хорів у Відні, Римі та Лондоні. Цього року «Варнічкес» на правах господаря приймає у Львові Європейський Фестиваль єврейських хорів – під час ювілейного Х Фестивалю LvivKlezFest-2018.

Репертуар «Варнічкес» поєднує у собі елементи клезмеру та поп-музики, фолку та року, і до того усього додається перчинка джазу! У їх репертуарному «меню» - старовинні та сучасні пісні на ідиш (авторські і народні) з начинкою із всесвітньо відомих мелодій та рідкісних нігунів.

Ансамбль «Варнічкес» об’єднав людей, закоханих у пісні на ідиш та у єврейську музику загалом.  За 11 років існування у колективі виступали майже 60 професійних та аматорських музикантів, серед яких – 9 з Німеччини і 1 з США. У сьогоднішньому складі групи разом працюють усі покоління: наймолодшому учаснику 18 років, найстаршому – 80!

Протягом усіх 4 фестивальних тижнів побачити і почути виступ цього чудового  колективу львів’яни та гості міста зможуть  кілька разів:

15 травня о 15.00 – на концерті з нагоди відкриття ювілейного Х Фестивалю LvivKlezFest-2018 – у Історичному музеї (пл.Ринок, 6)

21 травня  о 17.00 – на святковому концерті з нагоди 3 ювілеїв: 70-річчя Держави Ізраїль, 20-річчя ВЕБФ «Хесед-Ар’є» та 10-річчя Міжнародного фестивалю єврейської музики LvivKlezFest – у Першому театрі для дітей та юнацтва (вул.Гнатюка, 11)

7 червня о 19.00 – на відкритті VI Європейського Фестивалю єврейських хорів  - театр ім.М.Заньковецької  (вул.Л.Українки, 1)

9 червня  о 14.00  - під час Концерту-молитви, присвяченому 75 річниці знищення Янівського концтабору -   на Просторі Трьох Синагог  (пл.Арсенальна)

9 червня  о 18.30 – на концерті Європейського Фестивалю єврейських хорів – Львівська обласна філармонія, вул.Чайковського, 7

10 червня   - на пл.Ринок  о 15.00, де «Варнічкес»  традиційно візьме участь у Гала-концерті «Мазл Тов!» та заспіває гімн Міжнародного Фестивалю  LvivKlezFest.

Запрошуємо!

Приходьте з друзями!

ВІА «Varnitshkes»:

Олександра Сомиш – керівник ансамблю, вокал

Олена Сімеон – клавішні

Олеся Яремин - клавішні

Ірина Верхола – флейта

Леонід Моін – кларнет

Назар Бахрій - скрипка

Святослав Галась – бас-гітара

Дмитро Милославський – перкусія

Олексій Дармодехін – вокал, гітара

Олександра Гурвіц – вокал

Міра Андреєва - вокал

Тетяна Сукоркіна – вокал

Лілія Вовк – вокал

Наталія Спицька – вокал

Володимир Чабан – вокал

Семен Флейшер - вокал