Міжнародний фестиваль

єврейської музики

  • Home
  • УЧАСНИКИ
  • 2018
  • Konsonans-Retro (м.Кодима, Україна, Одеська обл.)

СІМЕЙНИЙ ОРКЕСТР KONSONANS-RETRO ВІДКРИЄ ГАЛА-КОНЦЕРТ ФЕСТИВАЛЮ LVIVKLEZFEST-2018 ТРАДИЦІЙНОЮ ВЕСІЛЬНОЮ КЛЕЗМЕРСЬКОЮ МУЗИКОЮ

Konsonans Retro

Доброю традицією Фестивалів LvivKlezFest стало відкриття Гала-концертів на пл.Ринок музично-танцювальною ходою, яку очолює оркестр на прикрашеному весільному возі. Адже клезмерська музика – це у першу чергу весільна музика, яка поєднувала у собі традиції та мелодику того регіону, де проживали музики-клезмери.
 
Цього року ходу очолить сімейний оркестр Konsonans-Retro з м.Кодима (Україна, Одеська обл.), який грає колоритну південну фолькову музику, характерну для Одещини, Винничини та Придністров’я.
 
KONSONANS-RETRO це сімейний колектив братів Барановських, їх синів та братів Воронюк, створений у 2002 році. За час існування колектив набув великої популярності у своєму регіоні, де без нього не обходяться жодні гучні свята та заходи. Оркестр неодноразово брав участь у міжнародних етно-фестивалях, у т.ч. єврейської та клезмерської музики у Відні, Києві, Кишиневі; у 2010 р. мав гастрольний тур по Канаді; випустив декілька музичних альбомів.
 
Репертуар цього духового оркестру складається з унікальних єврейських, українських та молдавських (бессарабських) весільних мелодій, які виконували клезмери, музИки та латуари у 30-70 роках XX століття. Відновлені оркестром Konsonans-Retro мелодії отримали нове звучання, характерне для балканської клезмерської музики, оскільки основними інструментами колективу є мідні духові.
 
Такий гучний та колоритний початок Гала-концерту «Мазл Тов!» 10 червня о 13.30 не пропустить жодний львів’янин чи гість нашого міста, який у цей час завітає на пл.Ринок.
Запрошуємо! 

Склад оркестру KONSONANS-RETRO:

Василь Барановський– труба,баян; музичний керівник
Віталій Барановський – тромбон 
Володимир Барановсокий- акордеон 
Вячеслав Барановський – барабан 
Володимир Барановський-молодший- труба 
Олександр Воронюк – бас-туба 
Володимир Воронюк – труба 
Владислав Кейдалюк- труба

Сайт присвячений колективу, та їхньому виступу у Відні: http://www.konsonans.com 

Деякі відеозаписи виступів та репетицій групи: #

З реклами канадського туру в 2010 р.:
KONSONANS RETRO 1