Міжнародний фестиваль

єврейської музики

  • Home
  • УЧАСНИКИ
  • 2018
  • PRESSBURGER KLEZMER BAND (Словаччина)
На Гала-концерті LvivKlezFest-2018 гратиме PreßburgerKlezmerBand –
найрейтинговіша фолькова група Словаччини

"PressburgerKlezmerBand" є визнаною частиною музичної сцени Європи. З моменту свого створення у 1995 р. колектив завоював чимало шанувальників у Словаччині та за кордоном, запалюючи аудиторією танцювальною клезмерською музикою Центральної та Східної Європи. У складі групи – вихідці з Вірменії, Сербії та Словаччини. 

Останніми роками група співпрацювала з такими клезмерськими зірками, як Лорін Скламберг, Френк Лондон, Мерлін Шеперд, Стів Вайнтруб, Саша Лур'є та ін. 

Їх музика – це енергійний коктейль: чарівна суміш єврейської, словацької, балканської та східної музики, доповнена циганськими народними елементами. Усе це поєднується з унікальною сутністю сучасних стилів, включаючи джаз, реггі та латино.

Репертуар групи пропонує захоплюючу інтерпретацію унікальних та відомих пісень, що співаються на ідиш, словацькій, угорській, англійській та балканських мовах. Вокалісти групи мають чудові голоси, що чіпляють «за живе», виражаючи глибокі емоції та заворожують своїм звучанням.

На сьогодні PreßburgerKlezmerBand випустив 7 альбомів, взяв участь у кількох кінофільмах, театральних постановках та арт-проектах. У 2012 р. альбом "Tantsmitmi" був удостоєний премії RADIOHEADAWARD як кращий словацький альбом у 2012 році у категорії WorldFolk.

Почути звучання PreßburgerKlezmerBand львів’яни та гості міста зможуть на Гала-концерті «Мазл Тов!», що розпочнеться о 13.30 на пл.Ринок 10 червня.

Запрошуємо!

janomartamirosamosnezanavaler

PREßBURGER KLEZMER BAND (SK, SRB, ARM): 

Каріне Саркісян - провідний вокал
Андрій Вернер - скрипка
Міро Лаго- кларнет
Само Олександр - контрабас, провідний вокал
Ана Віспарінова-Крсманович - гармошка
Варе Міко - фортепіано
Ян Орішко - барабани.

http://www.klezmer.sk/

logo slovaky
 

 

Supported using public funding by Slovak Arts Council. Slovak Arts Council is the main partner of concert of the PREßBURGER KLEZMER BAND