•          

Varnichkes-Folk

Varnichkes-Folk (Ukraine)

http://vk.com/varnichkes_folk

Концерт вокально-інструментального гурту «Варнічкес-фолк» (Україна) та кулінарний «батл» між Галицькою жидівською кнайпою «Під Золотою Розою» та кафе «Єрусалим» (Україна)

Запрошуємо на концерт вокально-інструментального гурту «Варнічкес-фолк», де ви почуєте єврейські пісні – авторські та народні, сучасні та старовинні у модерних обробках. Драйв та  добрий настрій Вам подарують декілька генерацій виконавців,  а неочікувана зустріч мов, музичних стилів, культур на перехресті минулого та майбутнього – здивує та нагадає про те, що ми всі ближче один до одного, ніж іноді здається…

Окремою програмою вечора стане кулінарний «батл» (змагання з приготування традиційних кулінарних страв за усіма приписами кулінарного мистецтва) між Галицькою жидівською кнайпою «Під Золотою Розою» та кафе «Єрусалим». Скуштуйте, в кого смачніше!

Дата: 07 липня 2014 р.19:00
Місце: Львів, пл. Ринок, 10,  Львівська копальня кави

купити квиток на TicketClub.com.ua


Varnichkes-Folk (Ukraine)

Колектив заснований у січні 2007 року і молодий не тільки за часом існування, але й за віком учасників (18-25 років) та за характером творчого підходу. Його мета – довести те, що музика ідишкайту не релікт, а цілком сучасна платформа для розвитку молодіжного культурного простору, що вона є цікавою не тільки для представників єврейської нації, але й для найширшого кола людей, небайдужих до музики. У репертуарі ансамблю – пісні ні ідиш, старовинні та сучасні, нігуни, що виконуються a-capella. У своїй роботі колектив намагається поєднати традиції із сучасними тенденціями розвитку напряму “world music». Учасники ансамблю щиро сподіваються, що незабаром єврейська музика в Україні стане неодмінною частиною молодіжного клубного руху, якою вона вже декілька десятиріч існує за кордоном.

 
 

Медіа

Детальніше в цій категорії: « Марк Ковнацький Klezmafour »

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.