•          

Марк Ковнацький

Марк "Стемпенюк" Ковнацький (Німеччина)

http://www.youtube.com/user/kovnatskiy

http://vk.com/mark_kovnatskiy

https://www.facebook.com/mark.kovnatskiy

https://myspace.com/markkovnatskiy

Майстер-клас з єврейського танцю від Марка Ковнацького (Німеччина)

Це унікальна можливість пізнати клезмерську музику через танок. Завітавши на майстер-клас ашкеназського танцю, Ви отримаєте заряд позитивної енергії  від одного з провідних майстрів Європи у цій галузі - Марка Ковнацького (Німеччина) - відомого клезмера, скрипаля-віртуоза та викладача традиційних танців східно-європейського єврейства. Після його майстер-класу опинившись на справжньому єврейському весіллі у Дніпропетровську чи Брукліні, Ви ніколи не почуватиметесь розгубленими!

Дата: 12 липня 2014 р.,  16:00
Місце: Львів, пл. Ринок, 10,  Львівська копальня кави

купити квиток на TicketClub.com.ua


Для тих, хто не має відношення до єврейської культури, але цікавиться нею і хоч раз (або більше) бував на заходах фестивалю LvivKlezFest буде унікальна нагода трошки просвітитися щодо клезмерського мистецтва.

Проводитимуться захоплюючі лекції про історію клезмерів та канторське мистецтво. Лекції проводитиме один з провідних клезмерських скрипалів, засновник та керівник проекту "European World Music Ensemble", музичний директор міжнародного фестивалю "Yiddish Fest Moscow", а також композитор, педагог, викладач єврейських танців Марк Ковнацький.

Марк виступає у цілому світі, від північної Америки до країн колишнього СРСР. В теперішній момент співпрацює з такими проектами як "Queen Esther Klezmer Trio" (Великобританія/Німеччина/Латвія), "Fialke" (Німеччина) та іншими, в якості гостьового музиканта виступає з "Socalled" (Канада), виступав з "Aaron Alexander Midrash Mish Mosh" (США), "Painted Bird" (США/Німеччина) та ін.

В рамках різноманітних проектів співпрацював з британським камерним оркестром "Aurora Orchestra" (в рамках проекту Алана Берна спільно з Адріаном Речеану (Молдова/Франція) і Калманом Балагом (Угорщина)) і з філармонічним симфонічним оркестром Аугсбурга (НІмеччина) (у складі заснованому Марком гурту "Hamburg Klezmer Band" в рамках фестивалю "Alle Menschen Werden Brüder", приуроченого до жіночого ЧС з футболу-11).

Регулярно викладає клезмерськую скрипку і танці на міжнародних фестивалях-семінарах єврейської музики.

Авторські композиції Марка виконуються різними гуртами у цілому світі.

Скористайтесь можливістю відволіктись від сірих буднів і зануритись в чарівний світ єврейської музики і танцю з неповторним Марком Ковнацьким.

 
 
 
 
 
 
 

Медіа

Галерея зображень

Детальніше в цій категорії: Varnichkes-Folk »

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.